Jau aštuntus metus vyko „Kalėdinės žaidynės “, sporto ir...

2018 metus palydėjome susirinkę į šventinę popietę "Naujametinė...

Mes taip pat su džiaugsmu laukiame Lietuvos valstybės atkūrimo...

Naujienos

2018 metus palydėjome susirinkę į šventinę popietę "Naujametinė pasaka". Tikrų tikriausią pasaką su burtininke, nykštukais, giriniu ir miško žvėreliais mums sukūrė darbuotojos,pradžiuginusios ir vaikus ir visus susirinkusius :).

Čia mūsų namai. Advento vainikai. Laukiame švenčių.

Penktadienio popietę praleidome Pakiršinio dvare.Edukacinėje programoje "Štai atvažiuoja Kalėda" dekoravome meduolinius varpelius, liejome, sukome natūralaus vaško žvakes.

Jau aštuntus metus vyko „Kalėdinės žaidynės “, sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė. Šiemet gruodžio 4 d. visi  buvome sukviesti į Kėdainių sporto areną.
Be sportinių varžybų vaikai galėjo  pramogauti būtent jiems paruoštose pramoginėse zonose, pabendrauti ir padrąsinimo žodžių išgirsti iš renginio globėjų – žinomų sportininkų, komandų žaidėjų lūpų. 
Visų laukiama tradicija tapusi šventė ne tik ugdo vaikų suvokimą apie sportą, kaip puikią laisvalaikio praleidimo formą, skatina ruoštis ir gerinti rezultatus visus metus, bet ir kartu ugdo komandinę dvasią, tarpusavio pasitikėjimą bei suteikia daugybę gerų emocijų prieš didžiąsias metų šventes. Dėkojame organizatoriams  VšĮ „Žalioji medija ‘‘.

Šiaulių miesto jaunųjų gamtininkų centro vadovės ir vaikai atvyko pas mus su augintiniais. Vaikai ne tik žaidė, bet ir sužinojo naudingos informacijos apie gyvūnėlių priežiūrą, maitinimą.

Šiandien mus aplankė Radviliškio priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos specialistai, kurie suteikė naudingos informacijos apie saugų elgesį, kaip išvengti gaisro atvejų ir kokių saugumo priemonių imtis įvykus neleimei. Vaikai galėjo susipažinti su ugniagesių įranga.

Puslapiai

Mus galite paremti

Sąskaitos Nr. LT687300010002570593 Swedbank

 

Kontaktai

Radviliškio rajono vaikų globos namai „Nykštukas“

Įstaigos kodas195220531
Vasario 16-osios g. 13,
LT- 82135 Radviliškis,

tel. 868896408, 8422 51882
El. paštas: info@vgn-nykstukas.lt


Design by WeebPal.